У Мукачеві чотири проекти Бюджету громадських ініціатив – на експертизі

У Мукачеві чотири проекти Бюджету громадських ініціатив – на експертизі

У міськраді відбулася технічна рада, яка погодила подання проектно-кошторисної документації проектів на експертизу Бюджету громадських ініціатив-2019 , які розроблено ММКП "Мукачевопроект", – повідомляє директор підприємства Іван Черепаня.

Зокрема це проекти  з влаштування відпочинково-оздоровчо-розважальний комплексу "Комфорт" (загальна вартість 1 млн. 586 тис. грн.), влаштування мультиспортивного майданчика вул. Верді (загальна вартість 537  тис. грн. ), влаштування скверу "Затишний" (загальна вартість 1 млн. 37 тис. грн.), встановлення вуличних тренажерів (загальна вартість 444 тис. грн. з ПДВ)

Іван Черепаня також коротко презентував проекти:

1. Влаштування відпочинково-оздоровчо-розважальний комплексу "Комфорт"

Ділянка де проводиться влаштування комплексу, розташована на внутріквартальній території, по вулиці Свято-Михайлівській в м. Мукачево. На ділянці розташовано дитяче ігрове обладнання яке знаходиться в безпосередній близькості до автомобільної парковки і підлягає перенесенню на спеціально облаштовану територію комплексу.
Обладнання елементів спортивних майданчиків (футбольні ворота та баскетбольні стійки) підлягають демонтажу.

Проектом передбачено влаштування огородженої футбольно-баскетбольної площадки з безшовним гумовим покриттям та розміткою, площадки дитячого ігрового майданчика та StreetWorkout з комплексним обладнанням. Покриття дитячого ігрового майданчика та StreetWorkout - травмобезпечне. Також передбачено влаштування нових пішохідних доріжок з асфальтобетонного покриття, влаштування бетонних бортових каменів, лавок, смітників.

Освітлення комплексу здійснюється за допомогою трьох автономних світильників.

2. Влаштування мультиспортивного майданчика вул. Верді

Проектом передбачено вирівнювання існуючої асфальтобетонної площадки з подальшим влаштуванням футбольно-баскетбольної площадки розміром 22х11 м з гумового спортивного покриття "Alsatan 1s". Площадка огороджена модульною огорожею "Рубіж" з двома хвіртками та двома комплектами "футбольні ворота, баскетбольний щит". Також передбачено влаштування нових пішохідних доріжок з асфальтобетону та влаштування бетонних бортових каменів.

3. Влаштування скверу "Затишний"

Проектом передбачена часткова заміна бортового бетонного каменю по існуючих асфальтобетонних доріжках. Також передбачено влаштування нових пішохідних доріжок з ФЕМ-мощення, кам'яної плитки, влаштування бетонних бортових каменів, лавок, смітників.

Освітлення скверу передбачено за допомогою чотирьох енергозберігаючих світильнків потужністю 50Вт, вбудованих в паркові опори серії "Hi-Tech" висотою 4 м.

4. Встановлення вуличних тренажерів

Проектом передбачено вирівнювання існуючої асфальтобетонної площадки з подальшим влаштуванням гумового спортивного покриття "Alsatan 1s" і встановленням вуличних тренажерів в кількості 11 штук.

Також передбачено влаштування нових пішохідних доріжок з асфальтобетону, влаштування бетонних бортових каменів, лавок, смітників.

Мукачівська міськрада

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання