У Мукачеві чоловіка засудили на 2 роки тюрми за звідництво

Вироком Мукачівського міськрайонного суду засуджено мешканця м. Мукачева за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 302 КК України (створення або утримання місць розпусти і звідництво).

Досудовим розслідуванням встановлено та прокуратурою в суді доведено, що підсудний за винагороду в розмірі 440 грн., організував місцевій мешканці зустріч з «клієнтом» в одному з готелів на Мукачівщині для надання сексуальних послуг. В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину, розкаявся у вчиненому та просив призначити покарання згідно угоди про визнаня винуватості.

Відтак, вироком Мукачівського міськрайонного суду підсудного визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 302 КК України та призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України, звільнив від відбування покарання з випробуванням, строком на 1 рік з покладенням на обвинуваченого обов’язки передбачених п. п. 2, 3, ч. 1 ст. 76 КК України, - повідомляє прокурор міста Мукачева Віктор Данканич.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання