У Мукачеві – новий громадський транспорт

У Мукачеві – новий громадський транспорт

Сьогодні громадський транспорт Мукачева запрацював в новому форматі – на вулицю виїхало 18 автобусів марки «Ісузу», ще 2 знаходяться в резерві.  Для цього комунальне підприємство міста придбало через систему «Прозорро» транспорт розрахований на 52 пасажирів, якийоснащений кондиціонером, монітором, системою супутникового моніторингу, системою автоматизованої оплати за проїзд (комунікатор, автоматичний турнікет, валідатор), автоматичною системою озвучування зупинок та системою відеоспостереження у салоні. Автобуси пристосовані для людей з обмеженими фізичними можливостями.

22 серпня завершився конкурс на міські маршрути.Загалом в місті організовано 18 маршрутів.

Як і обіцяла міська влада – ціна на проїзд в новому громадському транспорті не зросте й становитиме 4 гривні. При цьому обіг готівки в автобусах буде відсутній, адже водій повинен займатися своєю справою, керувати автобусом і бути уважним за кермом.

Перші дні громадський транспорт працюватиме в тестовому режимі – це робиться для того, щоби пасажири змогли вивчити як працює система електронного квитка.В автобусах працюватимуть волонтери, які пояснюватимуть функціонування електронного квитка.

Перші автобуси сьогодні офіційно виїхали на рейси о 6 годині ранку, - повідомляє Мукачівська міськрада.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання