У Міжгір’ї та Перечині рятувальники навчали дітей правилам безпеки

У Міжгір’ї та Перечині рятувальники навчали дітей правилам безпеки

10 листопада у  спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. А. Волошина, що  в Міжгір'ї, відбулася уже традиційна, проте незмінно цікава для дорослих і дітей, акція «Запобігти.Врятувати.Допомогти». Місцеві рятувальники доклали чимало зусиль, щоб захід видався цікавим та змістовним, адже на зустріч прийшло 520 школярів.

Під час цієї пізнавальної акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Також учні могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши каски пожежних, для хлопців це було дуже цікаво, адже саме в такі миті і зароджуються мрії про вибір майбутньої професії.

Працівники рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися та як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів.

Та найбільше захоплення у всіх присутніх викликала подача води від червоно-білого автомобіля, про що свідчили радісні вигуки школярів.

Цього ж дня, пізнавальну акцію було проведено і перечинськими рятувальниками у місцевому професійному ліцеї. Тут, рятувальники крім навчання правилам безпеки життєдіяльності, провели заняття, де розповіли про основні дії на випадок виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

На завершення зустрічі працівники оперативно-рятувальної служби запросили всіх бажаючих на екскурсію до пожежного підрозділу, повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...