Новини

У міліції створили підрозділ міграційного контролю

На виконання Указу Президента України від 6 квітня 2011 року “Питання державної міграційної служби України” наказом Міністра внутрішніх справ утворено міліцію міграційного контролю. Як працюватиме в області новий підрозділ, про його пріоритети та завдання йшлося під час робочої зустрічі начальника Головного управління Державної міграційної служби в Закарпатській області Ігоря Михайлишина та начальника новоствореного відділу міліції міграційного контролю УМВС Віталія Шимоняка.

Основним завданням підрозділу є забезпечення виконання покладених на міграційну службу завдань із реалізації державної політики у сфері протидії нелегальній міграції. Це питання особливо актуальне для Закарпаття, яке часто стає транзитною  територією на шляху прямування нелегалів до країн Єврозони і є ключовим регіоном,  у  якому здійснюється накопичення, формування груп та наступне їх переправлення через державний кордон. Так, минулого року прикордонниками, співробітниками УМВС та УСБУ в області було затримано 517 нелегальних мігрантів, а у першому кварталі цього року – 102.

Новостворена міліція міграційного контролю займатиметься також питаннями притягнення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері реєстрації фізичних осіб, видачі документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство, готуватиме пропозиції щодо скорочення строку перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні, їх примусового повернення та видворення, заборони в’їзду, а також забезпечуватиме охорону пунктів тимчасового перебування іноземців та біженців тощо. Загалом над вирішенням поставлених завдань у краї працюватиме 45 співробітників  міліції міграційного контролю, - повідомили в УМВС України в Закарпатській області.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.