Новини

У Малій Угольці люди проти встановлення мобільної вишки, бо вона “спричиняє рак”

Жителі села Мала Уголька на Тячівщині зібрали майже півсотню підписів і направили колективне звернення до районної ради, в якому виступають проти встановлення мобільної вежі на території їх села. Про це 27 лютого поінформували у пресслужбі райради. 


За даними відомства, місцеве населення це мотивує тим, що вишка нестиме загрозу їх здоров'ю та життю. Адже тут планується нова мережа 5G, яка за деякими переконаннями провокує онкологічні та інші небезпечні смертельні захворювання. 

 У райраді переконують, що  мешканці села не проти мобільного зв'язку, яким активно користуються, однак категоричні в тому, щоб жити по сусідству з таким великим "монстром". 

 На цій території села, в радіусі якихось 800 метрів уже розміщена така сама вишка.  

 “Жителі вважають, що дві такі мобільні вежі на такій малій відстані одна від одної збільшать вплив випромінювання на всіх, хто тут проживає, негативно відобразяться на природі.  А їх місцевість є частиною екологічно-чистої території, де знаходиться Карпатський біосферний заповідник, що є важливим потенціалом для розвитку туристичної галузі”, - коментують у райраді. 

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.