Новини

У ляльковому театрі в Ужгороді відбулася прем’єра вистави «Чародій Марабу»

Закарпатський академічний обласний театр ляльок розпочав новий рік прем’єрою вистави «Чарівник Марабу» за п’єсою німецького драматурга Гюнтера Хорста у перекладі Петра Скунця. Постановка заслуженого артиста України Олександра Куцика – нова редакція спектакля, який входить до 20 вистав золотого фонду лялькового театру в Ужгороді.

Лірична історія про дружбу Жирафи і Носорога вже давно стала класикою серед європейських театрів ляльок. Це добра і повчальна історія як важливо цінувати себе та інших такими, які вони є.  Родзинкою вистави стала музика сучасного українського композитора й виконавця В’ячеслава Полянського, автора багатьох музичних вистав для дітей.

Попри важкі часи театр розвивається і тримає високу планку своєї творчості, орієнтуючись на різні смаки і різні групи глядачів. До роботи над новою редакцією режисер-постановник залучив молодих акторів театру  Світлану Кривду та Миколу Ігнатишина. Спектакль є класичним видом ширмового театру ляльок,  робота над яким допоможе молодим акторам опанувати базові елементи акторської майстерності.

Художником вистави стала Тетяна Поринець, для якої «Чарівник Марабу» –перша самостійна робота у театрі. Автор ляльок зуміла передати характерні образи дійових персонажів, які із радістю сприйняли маленькі глядачі.

Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.