
Внаслідок комбінованої російської атаку в ніч проти 21 серпня у Львові загинула одна людина, ще троє постраждали. Руйнувань зазнав дитячий садок.
Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, влучання сталося на вулиці Олени Степанівни, вибухова хвиля пошкодила 26 будинків: зірвало 5 дахів, вибило 155 вікон, а також близько 30 вікон у дитячому садку та 9 авто поруч.
«Через руйнування доведеться відселити мешканців 11 квартир — це 17 людей. Всіх розмістимо у тимчасовому житлі», – поінформував Андрій Садовий.
Нагадаємо, у ніч проти 21 серпня росіяни атакували Україну 40 ракетами різних типів та 574 безпілотниками: знешкодили 31 ракету та 546 БпЛА. Як писав zaholovok.com.ua, близько 4:40 ранку росіяни атакували ракетами підприємство у Мукачеві. Після удару там виникла пожежа. Наразі у важкому стані перебуває двоє людей. Відомо про 15 постраждалих, двоє з них у важкому стані.


