
16-річний підліток, який був у важкому стані після того, як підірвав гранату на присадибній ділянці у своєї бабусі, помер у лікарні. Інцидент стався у Мукачівському районі кілька днів тому – 4 серпня. Відомо, що хлопець висмикнув чеку з гранати у дворі, внаслідок вибуху йому відірвало руку та ногу.
Про смерть хлопця повідомило «Суспільне» з посиланням на інформацію від пресслужби поліції Закарпаття. У публікації йдеться, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ з приміткою «нещасний випадок».
Як повідомляв zaholovok.com.ua, уночі у понеділок, 4 серпня, 16-річний хлопець, перебуваючи вдома у своєї бабусі, на присадибній ділянці самостійно висмикнув чеку з гранати.
Внаслідок вибуху гранати хлопцеві відірвало праву руку та праву ногу. Підлітка госпіталізували до Обласної дитячої лікарні в Мукачеві, наразі стан потерпілого був критичний.