Новини

У квітні в Ужгороді проведуть унікальний WOW SHOW FEST

12-13 квітня в Ужгороді, у ПАДІЮНі проведуть  Міжнародний фестиваль-конкурс WOW SHOW FEST. Очікується, що участь у заході візьмуть артисти з Угорщини, Словаччини, Чехії, Білорусі та навіть Японії.

 Про це сьогодні, 21 березня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила організаторка фесту Марина Медведєва.

«Фестиваль унікальний тим, що участь у ньому беруть артисти різних жанрів. І є один єдиний критерій для оцінювання їх виступів – це «wow-ефект»  – наскільки номер вражає  глядача. Переможець конкурсу отримає головний приз – 10 тисяч гривень. У перший день будуть проходити майстер-класи від викладачів Циркової академії, конкурсна програма, а на другий день – гала-шоу, яке готуватиметься під час самого фестивалю. Глядачі зможуть прийти і оцінити циркову виставу, вона має повноцінний сюжет, у шоу задіяні артисти різноманітних жанрів, уде і музика, і спів, і танці, і світлодіодне шоу і циркові номери. Працювати над виставою будуть Дмитро Вісков і Леонід Лячко»,  – сказала Марина Медведєва.

За її словами, вхід на конкурсну частину фестивалю буде вільний, на гала-шоу – за квитками.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.