У Криму впроваджують досвід зеленого туризму Закарпаття

У Криму стартував проект «Впровадження досвіду Закарпаття у розвиток сільського зеленого туризму в Криму».

До участі в проекті запрошуються громадські організації і добродійні фонди, загальноосвітні, професійно-технічні і вищі навчальні заклади, які займаються розвитком сільського зеленого туризму на території Криму і Закарпаття.

Мета проекту – обмін найефективнішими практиками рішення соціально-економічний проблем сільських громад у розвитку зеленого туризму в степових і предгірних районах Криму і Закарпаття.

У рамках проекту «Впровадження досвіду Закарпаття в розвиток сільського зеленого туризму в Криму» в Ялті 7-8 квітня відбудеться семінар «Роль громадських організацій в підвищенні ефективності розвитку сільського зеленого туризму: досвід Закарпаття». Для участі в семінарі буде відібрано 30 громадських активістів з Криму та інших регіонів України, які спеціалізуються на розвитку зеленого туризму.

Учасники заходу обговорять питання екологічної безпеки сільських територій, правові аспекти розвитку сільського зеленого туризму тощо,  повідомили в Головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АРК.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання