У Коритнянах з'явиться шкільний патруль

У Коритнянах з'явиться шкільний патруль

На Закарпатті скоро відбудеться довгоочікуваний старт пілотного проекту "ШКІЛЬНИЙ ПАТРУЛЬ".
6 лютого об 11:00 у селі Коритняни на Ужгородщині  відбудеться ледь не історична подія. 

"10 юних але підготовлених хлопчиків та дівчаток приймуть присягу та вперше одінуть форму але не шкільну, а форму, яка буде виділяти їх серед інших, завдяки якій, вони будуть слідкувати за порядком в школі, а також будуть наділені певними повноваженнями", -розповідають організатори проекту. 

Таким чином вперше в Україні, завдяки співпраці з керівником Управління патрульної поліції в містах Ужгороді та Мукачеві , на базі Коритнянської ЗОШ I-III ступенів буде створено «Шкільний патруль», діяльність якого буде спрямована на пропаганду досконалого вивчення правил дорожнього руху,Законів та кодексів України,проведення профілактичної роботи між учнями та молоддю з метою профілактики проявів протиправної поведінки та попередження злочинів у дитячому середовищі.

На даному етапі кожного дня проходить спеціальне навчання школярів, які вирішили вступити в ряди «Шкільного патруля». Згодом будуть проведені тести,успішність яких і вирішить чи буде школяр прийнятий на «службу». Вступивши в ряди «шкільних поліціантів» учні отримають спеціальну уніформу, яку будуть використовувати під час несення «служби». Також розроблені статути та правила,яких необхідно буде дотримуватись. Хочеться додати те,що при успішному проходженні учнем «служби» в навчальних закладах протягом 4-5 років,учень буде рекомендований до вступу в Національну академію внутрішніх справ. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...