У Колочаві відкрили дорогу на Німецьку Мокру

Два гірські райони нарешті мають авмтоомбільне сполучення.

Колочаву (Міжгірський район) та Німецьку Мокру (Тячівський район) з’єднала новозбудована лісова дорога протяжністю близько десяти кілометрів. Її офіційне відкриття відбулося в неділю, 18 вересня. Зараз це єдине автомобільне сполучення між двома гірськими районами Закарпаття.

Раніше, щоб потрапити на автомобілі до своїх родичів у Колочаву, селянам доводилося робити величезний гак у понад 160 кілометрів. Левову частку  будівництва взяло на себе обласне управління лісового та мисливського господарства, і недільний «тест-драйв» показав, що роботи виконані якісно.

– Дорогою вже кілька тижнів користуються місцеві селяни, – зазначає Г.Москаль. – Мешканці Н.Мокрої та сусідніх сіл Тячівського району відтепер добираються в центральні райони області і в напрямку Ужгорода через Колочаву – так набагато швидше. Селяни з околиць Колочави нарешті отримали нормальний проїзд до свого житла, а в перспективі нова дорога надасть бурхливий розвиток туризму, адже Колочава – визнаний туристичний центр Закарпаття, куди щороку приїжджає маса туристів, у тому числі з-за кордону, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання