У Києві вирішуватимуть майбутнє аеропорту «Ужгород»

5 вересня в Державіаслужбі (структурний підрозділ Міністерства інфраструктури України) відбудуться багатосторонні технічні консультації з питань відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород».

У спеціальній розширеній нараді візьмуть участь представники Державіаслужби України, Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), Цивільної авіації Словаччини, Украероруху та Закарпатської ОДА.

– Я особисто поїду до Києва й наполягатиму на якнайшвидшому розблокуванні повноцінної роботи нашого аеропорту, – заявляє Геннадій Москаль. – Головна умова для цього залишається незмінною – сертифікація Украероруху (або його підрозділу, який працюватиме в Ужгороді) з боку EASA на відповідність стандартам Євросоюзу. В кінці липня цього року на нараді в Ужгороді ми фактично примусили Державіаслужбу дати письмову згоду на сертифікацію, відправивши відповідного листа керівнику EASA Патріку Кі.
А наступного тижня збираємося в Києві для того, щоб остаточно розкласти всі крапки над «і». Заявляю прямо, що кредит довіри до Мінінфраструктри, Державіаслужби та Украероруху, які постійно обіцяють відновити повноцінну роботу Ужгородського аеропорту, але нічого для цього не роблять, вичерпується. Якщо питання не вдасться вирішити 5 вересня, Закарпатська ОДА вирішуватиме його за допомогою іноземних інвесторів. Відповідна робота вже почалася, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання