У Хусті змагалися водії пожежних автомобілів. ВІДЕО

У Хусті змагалися водії пожежних автомобілів. ВІДЕО

18 серпня рятувальники з пожежно-рятувальних підрозділів Закарпаття провели обласні змагання на визначення кращого водія зі швидкісного маневрування на пожежному автомобілі. Традиційно турнір проходив на автодромі Хустського технічного коледжу.


Почесну місію відкриття змагань доручили гетьману Пардубіцького краю Чеської Республіки Мартіну Нетолицькому. Він очолює іноземну делегацію, яка зараз з робочим візитом перебуває на Закарпатті.

Шлях до перемоги був нелегким, кожний із водіїв намагався з найкращими показниками дістатися фінішу. І все ж фортуна більше "посміхнулася" Володимиру Подгорняку водію-пожежному 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Хуст. До слова, цей вогнеборець вже не один рік поспіль стає переможцем цих змагань. Цього разу він успішно подолав дистанцію за 03:30 хвилин.
Боротьба за друге місце розгорнулася між вогнеборцями Тячівського та Іршавського гарнізонів. І все ж, у підсумку друге місце дісталось Василю Галаю з ДПРЧ-8 м. Тячів, а «бронза", яку виборов Михайло Сушанин, поїхала в ДПРЧ-5 м. Іршава.

Не обійшли ці змагання й начальників пожежно-рятувальних підрозділів. Вони також виконували вправу по забору води з відкритого джерела за допомогою пожежного насоса. Найкраще з поставленим завданням впорався начальник 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава Василь Данканич.

Спортивні баталії закінчилися урочистим нагородженням. Начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак вручив переможцям та призерам перехідний Кубком змагань, цінні подарунками та грамотами, - Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...