У Хусті встановили 15-метрову новорічну ялинку

У Хусті встановили 15-метрову новорічну ялинку

П’ятнадцяти метрова новорічна красуня засяяла святковими вогнями.

Традиційно відкриття головної ялинки на центральній площі міста відбулося в День Святого Миколая. Незважаючи на негоду на урочисте дійство завітало багато містян – дорослих та дітей.

Передувало запаленню вогнів головної ялинки міста – свято під назвою «Святий Миколай», що пройшло у районному будинку культури. Тут на юних містян очікувало яскраве театралізоване дійство. Малеча зустрілася з улюбленими героями мультфільмів та казок. Розважальна програма супроводжувалася виступами творчих колективів, піснями, танцями та веселими розвагами. Звісно ж, не обійшлося й без новорічних привітань Святого Миколая.

Привітав хустян з Днем Святого Миколая та урочистим відкриттям ялинки секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан, побажавши кожній хустській родині в затишку і доброму здоров’ї, за радісним і веселим столом, у теплій дружній атмосфері провести рік старий і зустріти новий.

Вже згодом, після слів вітань усі учасники свята разом вигукнули: «Один, два, три, ялинонько, гори!» – зелена красуня засяяла яскравими вогнями, - пише Хустська міськрада. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання