У Хусті виборчий процес проходить спокійно, порушень не зафіксовано

Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, станом на 13 годину на дільниці №210799, яка знаходиться в приміщенні Хустської територіальної організації глухих, проголосувало 280 осіб. Як зазначила заступник голови ДВК Ірина Везир, із загальної кількості виборців, зареєстрованих на цій дільниці – 1580 – 31 – голосуватиме на дому. Так багато тих, хто віддаватиме свій голос за політичну силу та кандидата-мажоритарника не на виборчій дільниці, пояснює тим, що на їхній території зареєстроване УТОГ і тому його члени голосуватимуть вдома.

Активно йде голосування на одній з найбільших дільниць Хуста - №210800, яка розташована у ЗОШ№4. Як зазначила голова ДВК Ганна Шин, яка до речі вже не вперше перебуває у складі ДВК і добре знає як провести належно вибори без порушень та інцидентів, у них зареєстровано 2073 виборців, з яких 7 голосуватимуть вдома. На 13 годину проголосувало трохи більше 350.

Значно помітно виросло число тих, хто голосує, і на ДВК №210798. За словами голови комісії марини Пасік з 1970 виборців тут проголосувало на 13 годину 350. Про те, що виборчий процес  тут пожвавився свідчить і той факт, що лише  з 12 до 13 години тут проголосувало 149 громадян.

На жодній з дільниць порушень та інцидентів не зареєстровано.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання