У Хусті передумали вводити акредитацію для ЗМІ

Проект рішення про акредитацію журналістів у Хустській міській раді Закарпаття не був розглянутий депутатами 10 листопада на сесії. Про це представнику ІМІ в Закарпатській області повідомив секретар ради Володимир Ерфан у відповіді на звернення, - йдеться у повідомленні ІМІ

Нагадаємо, у вересні на сайті міськради Хуста з’явився проект рішення про акредитацію представників ЗМІ щодо присутності на пленарних засіданнях. Медіа-юристи ІМІ, проаналізувавши документ, дійшли висновку, що цей проект рішення щодо акредитації суперечить законодавству України, про що було листом детально поінформовано Хустську міську раду.

У відповіді на звернення представника ІМІ секретар ради Володимир Ерфан повідомив, що проект рішення “Про затвердження Положення про порядок акредитації представників засобів масової інформації при Хустській міській раді на період висвітлення її сесійної діяльності” не був розглянутий на засіданні 10 листопада, оскільки заяву про розгляд цього документу було відкликано ініціатором такої ідеї.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання