У Хусті чоловік намагався продати гранату

У Хусті працівники сектору кримінальної поліції затримали місцевого мешканця, який продавав гранату та запал до неї. За фактом збуту боєприпаси відкрито кримінальне провадження.

Вчора, 14 травня, працівники сектору кримінальної поліції Хуста викрили 57-річного місцевого жителя, який в райцентрі поблизу кав’ярні збував гранату «Ф-1» із запалом до неї.

Гроші та гранату правоохоронці вилучили і відправили на експертизу. За фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Вирішується питання про обрання чоловіку міри запобіжного заходу, - повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Зображення користувача Андрик.

Жамбыл
https://drive.google.com/file/d/19wVHcDjNZaIGqli6Wc_DfOmmoiaW9PdT/preview

Зображення користувача Семен.

Василина
https://drive.google.com/file/d/1FaB16disJBG3VIyhZraRpp_QeHVoIEvG/preview

Зображення користувача Stefanted.

Юридические услуги в Казахстане, Астана. Представительство в судах. Взыскание задолженности. Экономические споры. Открытие предприятий, филиалов. Сопровождение бизнеса. Миграционная поддержка, деловые визы. Продажа готовых фирм с лицензиями. Получение разрешений/лицензий на любые виды деятельности.
Большой опыт работы на рынке юридических услуг в Казахстане.
Конт. тел. + 7 747 500 58 58 (ВостАп, Вибер, Телеграмм)
Емайл: advokat_astana@list.ru

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання