У Кам’яниці молодь презентувала депутатам ідеї культурного розвитку села

У Кам’яниці молодь презентувала депутатам ідеї культурного розвитку села

Сесія Кам’яницької сільської ради розпочаласязнайомством з молоддю – учасниками проекту «Вільний простір». Діти з сіл Гута та Кам’яниця звернулися до депутатів з своїми ідеями культурного розвитку села.

Серед озвучених пропозицій -  організація у сільському клубі (КМЦ «Вілет») творчих вечірок, конкурсів талантів, тематичнихдискотек,гуртків з програмування та сучасних танців,  а також заходів спільного дозвілля для дорослих і дітей. Виявили бажання проводити на вихідних клуб спілкування англійською, на літніх канікулах – вуличний кінотеатр.

Не вистачає дітям і облаштованого місця для «тусовок» на свіжому повітрі. «Поки молодь збирається біля церкви, або ще десь по закутках. Нам би хотілося мати чи то «бесідку», чи то міні-парк з лавицями, де ми б могли збиратися, спілкуватися, грати в настільні ігри. А ще, дуже хочеться, щоб у нас в селі була своя дівчача футбольна команда», - каже школярка Олександра Оленищак.

Актуальним на думку молоді є будівництво в Кам’яниці сучасного спортзалу та вуличних спортмайданчиків.

Депутати вислухали дітей і пообіцяли підтримувати і допомагати. Діти ж запросили усіх 7 квітня взяти участь у екскурсійно-квестовому вело-заїзді селом.

«Це вперше сесія у нас відбувається за участі дітей. Радує їх активність і оптимізм. Приємно, що молодь переймається не лише культурним та спортивним розвитком села, а й зацікавлена у волонтерстві. Щодо спортзалу, то ми з депутатами працюємо у цьому напрямку. І вже найближчим часом хочемо розпочати ремонтні роботи у приміщенні, де плануємо облаштувати сучасний спортивний зал», - зазначила голова села Кам’яниця Марія Коваль-Мазюта.

Проект «Молодіжна культурно-освітня лабораторія «Вільний простір» реалізовує у Кам’яниці  ГО «Щасливі діти» за підтримки програми CultureBridges, - повідомляє прес-служба ГО «Щасливі діти».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання