Новини

У Івано-Франківську відкрилась виставка ужгородки Наталії Тарнай

У понеділок, 7 жовтня, в івано-франківській книгарні «Є» відкрилась виставка живопису ужгородської молодої художниці Наталії Тарнай. 12 об’єктів виставки «TurboTarnay» представляють фрагменти емоцій, вражень та спостережень з життя 26-річної художниці.

Характер виставки вирізняє оптимістичний та життєстверджуючий настрій. Вже властива для художниці графічна манера викладу образів продовжує відпрацьовану  роками стилістику її художнього мовлення. Із непідробною щирістю художниця детально описує зміст кожного об’єкту, не приховуючи й особисті подробиці свого життя.

«Маю маленького дорогого рожевого резинового слоника. Тоді коли я захворіла вітрянкою, щоб мені не було самотньо, намалювала і йому зелені крапки. МАНІ тяжко переніс хворобу, але з часом нам стало легше.

-           Будинок Гауді. Барселона моя блакитна мрія.

-           40 градусів спеки, я цукрова і я тану.

-           Хочу мати багато грошей в банку, аж щоб вивалювались.

-           Ховалась, ховалась, і все-рівно потрапила в кадр примітивного ток-шоу.

-           Дієта. Без шоколаду, морозива та фруктів  = -3 кг. З ними +3 кг. Все одно з ними краще», - пише у концепції до 12 фрагменту Наталія.

Франківці із зацікавленістю  сприйняли творчість ужгородської художниці.  Незабаром Наталія планує презентувати новий проект і в Ужгороді, а згодом – у Словаччині та Чехії.

Оксана Гаврош, для Zaholovok.com.ua

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.