Новини

У Гаазі вдруге презентували творчість ужгородця Василя Когутича

Василь Когутич – ужгородський графік, викладач Закарпатської академії мистецтв вже добре знайомий закарпатському глядачу. 31-літній художник  у різних графічних техніках (акварель, рисунок) майстерно відтворює архітектурні пейзажі міста над Ужем, портрети та тематичні композиції.

В рамках святкування 25-річчя Незалежності в м. Гаага (Нідерланди) вже вдруге були представлені роботи талановитого автора. Свято, організоване посольством України та фундацією «Українці в Нідерландах», прикрасили твори лише чотирьох українських митців: кераміків Олени Корнет й Наталії Шевченко, Влади Лісіненкоти та Василя Когутича. Організатори спробували відтворити справжній український дух та під час прийому показати, наскільки багата на таланти Україна.

Нагадаємо, що знайомство з творчістю ужгородського графіка у Гаазі відбулось ще восени 2015 року. Масштабна виставка була організована в рамках проекту «Художні виставки посольств» (EmbassyArtExhibitions), за ініціативи видання DiplomatMagazine та галереї PartiesvanDorst.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.