У Держгеокадастрі Закарпаття заявляють, що інформація про затримання на хабарі не є правдивою

Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області на своєму офіційному сайті оприлюднило заяву-спростування щодо сьогоднішньої інформації про затримання керівників управління на хабарі у 200 тисяч доларів.

«У багатьох регіональних,  всеукраїнських Інтернет виданнях та  соціальній мережі Facebook  – Олександр Пересоляк та  Лариса Сарган – прес секретар Ю. Луценка  з’явилася інформація,  яка розповсюджена під назвою “На Закарпатті затримано на хабарі розміром 200 тис. доларів керівника та заступника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області”.

Повідомляємо, що розповсюджена інформація є безпідставною та недостовірною, вказана інформація не відповідає фактичним обставинам справи,  а також несе наклепницький характер й завідомо неправдиві відомості щодо Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області та згаданих керівників   Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, які не затримані правоохоронними органами за отримання неправомірної вигоди у зазначеному розмірі та  знаходяться на свої робочих місцях. Працівниками Національної поліції та УЗЕ у Закарпатській області здійснюються слідчо – оперативні дії (обшук) у службових приміщеннях керівників Головного управління. Жодних грошових коштів не виявлено та обвинувачення у пред’явлені підозри не вручено», – зазначається у повідомленні.  

 «Працівниками Національної поліції та УЗЕ у Закарпатській області здійснюються слідчо-оперативні дії (обшук) у службових приміщеннях керівників Головного управління. Жодних грошових коштів не виявлено та обвинувачення у пред’явлені підозри не вручено», – йдеться у заяві.  

Крім того, керівництво Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області вимагає спростування поширеної інформації та закликає представників ЗМІ  «при оприлюдненні інформації щодо діяльності органів влади та посадових осіб  свідомо ставитись до вимог щодо її об’єктивності та достовірності».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання