У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

На гірськолижному курорті Давос у швейцарських Альпах у вівторок відкривається 44-й Всесвітній економічний форум (ВЕФ).Про це йдеться в офіційній програмі на сайті Форуму, - передає Укрінформ.

Ввечері о 18:00 (19:00 за Києвом) засновник і виконавчий голова ВЕФ Клаус Шваб виступить із привітальною промовою, після якої відбудеться церемонія вручення нагород Crystal Awards, що присуджуються митцям за значний внесок у поліпшення стану світу.

Перші панельні сесії форуму, на які цьогоріч зберуться близько 2,5 тис. політиків, бізнесменів і громадських діячів світового рівня, розпочнуться вранці у середу.

Тема форуму - "Переформування світу: наслідки для суспільства, політики та бізнесу". На думку організаторів, така спрямованість дискусій зумовлена тим, що світове співтовариство досі ще більше зосереджене на кризі, ніж на стратегічному розвитку в умовах сучасних тенденцій та можливостей.

Окрема сесія буде присвячена обговоренню ситуації в Україні. Вона пройде під назвою "Погляд на Україну" та буде присвячена питанням майбутнього політико-економічного курсу держави. Сесія розпочнеться у п'ятницю, 25 січня, о 16:15 (17:15 за Києвом). Очікується, що на заході виступить Прем'єр-міністр України Микола Азаров, який очолить на форумі українську делегацію.

Крім того, в рамках форуму Фонд Віктора Пінчука проведе 7-й Круглий стіл з питань благодійності. Він відбудеться у четвер, 23 січня, о 12:30 (13.30 за Києвом).

Нагадаємо, ВЕФ - традиційна щорічна зустріч політиків, бізнесменів і громадських суспільних діячів світового рівня. Засновником та виконавчим головою організації є Клаус Шваб, який з 1971 року спрямовує її зусилля на покращення ситуації у світі. Цього року форум триватиме до 25 січня.

Loading...
Зображення користувача kuhninazakaz.info.

https://vk.com/kuhni_zakazat

Зображення користувача Gepatit_dew.

софосбувир какой производитель лучше

https://vk.com/sofosbuvir_i_daklatasvir

Зображення користувача taxi-vovrema.info.

такси до люберец цена

https://vk.com/taxi_vovrema
.

Зображення користувача gepatitu-c.net.

Новости в лечении гепатита с 2018

http://gepatitu-c.net/page/novosti-v-lechenii-gepatita-s-2018/

.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...