У Чорній Тисі кількість хворих на кір школярів перевалила за 60

У Чорній Тисі кількість хворих на кір школярів перевалила за 60

Станом на сьогодні, 18 травня, у селі Чорна Тиса, що на Рахівщині,  загальна кількість захворілих  школярів збільшилась до 62 осіб.

За формою перебігу переважають легкі та середні форми захворювання.Двоє хворих учнів перебувають в інфекційному відділені Рахівської РЛ,у них відібрані сироватки крові для дослідження на наявність антитіл класу IgM методом імуноферментного аналізу у вірусологічній лабораторії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України». Отримані позитивні результати.

В навчальному закладі проводиться комплекс протиепідемічних та адміністративно-обмежувальних заходів. Встановлено медичне спостереження за учнями та вчителями, проводитьсявологе прибирання приміщень школи з використанням дезінфекційних засобів, тимчасово заборонені масові позакласні заходи.

За оперативними даними по с.Чорна Тиса з початку року  станом на 18.05.2018 зареєстровано 76 випадків кору, всі пацієнти -  діти до 17 років. По Рахівському району за аналогічний період зареєстровано 176 випадків захворювання, в т.ч. 159 серед дітей, - повідомляє Обласний центр здоров'я. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання