У Чопі рятувальники приїхали у «Казку»

 У Чопі рятувальники приїхали у «Казку»

9 грудня рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини провели пізнавально-корисну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітлахів дошкільного навчального закладу «Казка», що у м. Чоп. 

Спочатку фахівці ДСНС ознайомили малечу із професією пожежного-рятувальника та розповіли про основні завдання, які виконують бійці Служби порятунку «101». Далі вони нагадали дітлахам про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, яких варто дотримуватись. Окремо зупинились на небезпеках, які підстерігають взимку.

Після теорії час перейти і до практики, тож на подвір’ї на дітлахів вже чекав пожежно-рятувальний автомобіль. Вогнеборці показали дітям можливості «біло-червоної машини», ознайомили з її устаткуванням та розповіли про пожежі, де він застосовувався.

Діти із задоволенням слухали рятувальників та роздивлялись їх спорядження. Звісно ж, ті, хто виявив бажання, могли самостійно потримати у руках рятувальне обладнання,  а також приміряти бойовий одяг та екіпірування, - повідомляє Управління ДСНС у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання