Новини

У Чопі оголошено тендер на будівництво міського водозабору

На черговій сесії міської ради, яка відбулася 26 квітня, на будівництво водозабору було додатково виділено 3 мільйони гривень, тож загальна сума власних коштів становить 5 мільйонів. Загальна вартість міського водозабору становить майже 20 мільйонів гривень.

Як інформує Чопська міськрада, у кінці минулого року проект зареєстрований на сайті Державного фонду регіонального розвитку, де він отримав позитивні висновки як керівництва області, так і уряду країни. В середині травня розглядатиметься питання щодо виділення необхідної частини коштів в Кабінеті Міністрів України.

28 квітня міська влада оголосила тендер, який дасть можливість розпочати перші роботи з будівництва власного водозабору.

Крім того, уже майже готовий проект будівництва нової власної мережі водопостачання, яка забезпечить водою квартири і будинки мешканців міста.

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Scroll To Top