У Будапешті протестували проти візиту Путіна в Угорщину

Акція відбулася напередодні візиту канцлера ФРН Ангели Меркель в Угорщину. Крім того, настрої протестувальників значною мірою визначалися ескалацією конфлікту в Україні, а також очікуваним візитом Володимира Путіна до Угорщини. Про це повідомляє Reuters.

Протестувальники тримали в руках плакати із закликами до уряду повернути Угорщину в русло політики ЄС і відійти від орбіти Кремля. Крім того, учасники акції вимагали відставки прем’єра Віктора Орбана.

"Ми не любимо керованої демократії, такої, яку Путін побудував у себе в Росії. І це той напрям, в якому веде нас Орбан", - сказав один з протестувальників.

Крім того, учасники акції тримали плакати із закликами до Ангели Меркель: "Наша Ангело! Визволи, будь ласка, нас від лукавого! Дозволь лишитись громадянами ЄС".

"Я хочу, щоб вона змусила Орбана відступити від своєї політики, поводитись більш по-європейськи. За свою неповагу до ліберальних свобод він отримав в Європі, як і в Угорщині прізвисько Маленький Путін", - сказав учасник акції Вільмос Торок.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання