У Брустурянському ЛМГ оштрафували 30 посадовців

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища за виявлені порушення вимог Лісового кодексу України до адміністративної відповідальності притягнуто 30 посадових осіб.

В ході планової дотримання  вимог природоохоронного законодавства перевірки ДП “Брустурянське ЛМГ” спеціалістами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області виявлено незаконну рубку дерев, незадовільне та несвоєчасне очищення місць рубок від порубкових залишків, пошкодження дерев до ступеня припинення росту, порушення термінів проведення санітарних рубок тощо.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища за виявлені порушення вимог Лісового кодексу України до адміністративної відповідальності притягнуто 30 посадових осіб на загальну суму штрафів 4097 гривень, проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної лісу, який склав 124669,23 гривень. Держекрінспекцією виставлено претензію ДП “Брустурянське ЛГ” для добровільного відшкодування завданих збитків.

В разі залишення претензії без відповіді Держекоінспекцією буде передано справу до Господарського суду Закарпатської області щодо примусового стягнення зазначеної суми. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання