У Берегові на одній із дільниць голосують екс-нардеп і ціла низка політиків місцевого масштабу

 У Берегові на одній із дільниць голосують екс-нардеп і ціла низка політиків місцевого масштабу
Дільнична виборча комісія у Будинку культури (голова Вячеслав Шалигін, секретар – екс-власкор "Голосу України" Микола Горват) – одна з найбільших, найколоритніших і найспецифічніших у цьому прикордонному місті, - повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу. 
Голосують тут в основному ті, хто мешкає у центральній його частині. До того ж не тільки рядові містяни, але й відомі городяни. Про берегівського градоначальника Золтана Бабяка ми вже писали, але, крім нього, тут сьогодні за Президента незалежної України голосували інші знакові особи. Зокрема, з дружиною Іриною й одним із трьох синів – Іштваном, сюди пообідньої пори завітав двічі народний депутат ВРУ і донедавна голова райради, РДА та міськради Іштван Гайдош. Екс-чиновник, а нині бізнесмен аніскільки не заперечував, аби його волевиявлення зафіксували репортери. Він по ходу ще дав невеликий коментар.
На цій дільниці голосували також екс-депутати обласної ради минулих скликань від ЄЦу Василь Печора (нині підприємець) і Михайло Лакатош (пенсіонер), довірена особа опозиційного кандидата на посаду глави держави Юрія Бойка по округу № 73, колишній заступник обласного прокурора Віталій Роман, депутати міськради минулого та нинішнього скликань Василь Моцяк, Єлизавета Саєнкова, Віталій Антіпов (голова фракції БПП "Солідарність), позафракційна Ірина Шелемон. Із малим сином Юрчиком, мамою пані Іриною завітав віддати "виборчий" голос головний "відродженець" у міськраді, батько чотирьох дітей Микола Якимець. У Будинку культури голосував також дворазовий керівник міського виборчого штабу "Батьківщина" (від Юлії Тимошенко) під час попередніх виборів на Президента й у Верховну раду України, правоохоронець Іван Паук і чимало інших значущих персон.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання