У Берегові на дільниці співали Гімн України

Виборча дільниця – у самісінькому центрі Берегова. Та й електоральний список тут чи не найбільший (крім виборчих дільниць у школі-інтернаті та ЗОШ № 10) – усього 2210 осіб.

Як і минулого разу, тобто три тижні тому, нею "опікується" місцевий працівник сфери культури В‘ячеслав Шалигін. Шапку голови "виборчої" дільниці одягнув ...удесяте. Чим не "політичний" рекорд! Усе в нього спориться: він устигає слідкувати за порядком і голосуванням, відповідає на дзвінки та сам кудись періодично телефонує, а ще спілкується з журналістами та коментує хід виборів.

На 18 год. тут голосувало 720 виборців, але до початку закриття дільниці у 20.00 їх кількість прибуде. Приміром, повідомив, що зранку робота дільниці розпочалася Гімном України, а відтак виконав вельми приємну місію – із днем народження поздоровив членкиню ДВК Ольгу Касинець (минулого разу вона була спостерігачем). Зумів настільки згуртувати усіх колег, що останні "скинулися" та придбали для іменинниці подарунок. А квіти перед початком голосування В. Ф. Шалигін вручив сам особисто (на фото). Ось таким було 21 квітня 2019 року для виборців, членів дільничної комісії та її досвідченого керманича.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання