У Баранинській ТВК змінився склад виборчої комісії

У Баранинській сільській виборчій комісії  змінився склад: партія «Наш Край» провела заміну одного із членів виборчої комісії та член виборчої комісії від політичної партії «Народний Фронт» відмовилася від виконання покладених обов’язків, - повідомляє ОПОРА.

15 вересня Ужгородська районна виборча комісія утворила Баранинську сільську виборчу комісію у максимально допустимому складі 18 членів, з яких 16 членів прийняли присягу. На засіданні новоствореної виборчої комісії не з’явилися двоє членів комісії і, відповідно, не склали присяги: представники партії «Народний фронт» та політичної сили «Наш край».

25 вересня Ужгородська районна виборча комісія прийняла Постанову №3  про звільнення члена виборчої комісії Ольгу Пеху, делеговану партією «Народний фронт», від обов’язків у виборчій комісії, оскільки вона самостійно відмовилася від роботи. За словами заступниці голови районної комісії Любові Боровицької, довірена особа від партії не подавала іншого члена ТВК на заміну.

3 жовтня Ужгородська районна виборча комісія на своєму засіданні прийняла рішення про заміну членів Баранинської сільської виборчої комісії, делегованих політичною партією «Наш Край» - Павла Пастора комісія замінила на Валерія Шалаху, який склав присягу 5 жовтня.  

Нагадаємо, відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про місцеві вибори», склад територіальної виборчої комісії формується за поданнями зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій партій у кількості не менше 9 і не більше 18 осіб.

Згідно з частиною 4 статті 29 Закону України "Про місцеві вибори" подання про заміну члена виборчої комісії вноситься суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Згідно з частиною 7 цієї ж статті рішення про дострокове припинення повноважень члена виборчої комісії у зв’язку з внесенням подання про його заміну приймається одночасно з рішенням про включення до складу відповідної виборчої комісії іншого представника від того самого суб’єкта подання із одночасним призначенням цієї особи на відповідну посаду в комісії, яку займав член комісії, повноваження якого достроково припинені.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...