Новини

У 2013 році буде призупинений призов до армії

Міністр оборони України Павло Лебедєв підтвердив, що у 2013 році призупинений призов до армії.

Про це сказано в новорічному привітанні глави Міноборони.

"Вже у новому році нас чекають нові, масштабні завдання. Президентом України визначені шляхи подальшого реформування і розвитку Збройних Сил. Українське військо зазнає корінних змін. Буде переглянута структура і система управління Збройними Силами і покращена система підготовки фахівців, припинений призов на термінову військову службу з одночасним переходом на комплектування армії виключно за контрактом, як це зроблено сьогодні у провідних країнах світу", - заявив Лебедєв.

Як повідомлялося, раніше перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко повідомив, що у 2014 році Міноборони має намір відмінити військовий призов громадян України на термінову військову службу.

"У нас такі плани, щоб в кінці наступного року провести останній призов на термінову військову службу. Рівень вимог до військовослужбовців тепер вимагає професійного підходу і професійних навиків", - сказав віце-адмірал.

Кореспондент

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Автор: Oksana
Новини інших ЗМІ