У «Совиному гнізді» презентували фотоальбом про Ужгород

У «Совиному гнізді» презентували фотоальбом про Ужгород

Сьогодні, 13 жовтня, в Ужгороді у «Совиному гнізді» презентували новий фотоальбом про місто, який зібрав роботи ужгородських фотографів та аматорів.

Робота на фотоальбомом велася цілий рік. Наразі друком вийшло 500 примірників. Невдовзі планується надрукувати ще один тираж фотокниги для продажу. «Минулого року виникла ідея оновити наш фотоальбом. Обличчя міста змінюється, тому й виникла потреба у створенні такої книги. Роботи усі були цікаві. Це гарна форма співпраці. Ми з вами разом зробили хорошу роботу», – сказав під час презентації мер Ужгорода Богдан Андріїв.  

«Не побоюсь назвати книгу паспортом міста. Це альбом, який будуть дивитися поважні гості нашого міста. Книга роз’їдеться по всьому світу. Робота тривала більше року. Попередні роботи були уже застарілі та не зовсім презентували обличчя сьогоднішнього Ужгорода. Ми запросили до участі усіх охочих: як професійних фотографів, так і аматорів.Потім була тривала робота над відбором, сортуванням та макетуванням. Мушу сказати, що ми задоволені роботою», – сказав один уз упорядників книги, ужгородський фотограф Сергій Денисенко.

«Це не є туристичний путівник. Ми не ставили собі за мету показати всі цікаві будівлі. Це – сьогоднішнж обличчя міста», – додав він.

 Дизайном і версткою книги займався Артур Рущак. Тексти – Тетяни Смріги. Фото на обкладинці – Андрія Черняхова. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання