Твори Лисенка і Шопена звучатимуть в Ужгороді у філармонії

Твори Лисенка і Шопена звучатимуть в Ужгороді у філармонії

Провести черговий вечір у полоні звуків двох музичних геніїв, Миколи Лисенка й Фридерика Шопена, запрошує солістка Закарпатської  обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк.

Виконавиця поклала собі за мету зіграти повний цикл фортепіанних творів цих композиторів. Ужгородський слухач вже мав нагоду почути три програми із циклу. 3 грудня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться четверта зустріч із фортепіанними шедеврами Ф.Шопена та М.Лисенка. У програмі прозвучать чотири скерцо (ор.30, 31, 39, 54) і п’ять мазурок (№1-5, ор.7) польського композитора. А Микола Лисенко заговорить до слухача творами, просякнутими глибоким національним духом: «Українською сюїтою» ор.2 та трьома українськими піснями: «Без тебе, Олесю», «Пливе човен води повен» і «Ой, зрада, карі очі, зрада». Ведуча концерту – музикознавець Наталія Піцур. Початок о 16.00.

«Для мене звук – це вібрація життя. Для мене композитор – не просто композитор, який написав музику, а всесвіт, в якому я живу, різнокoльорова мозаїка, яка притягує до себе», – так говорить про свою роботу Етелла Чуприк. І вкотре даруватиме нам неземні вібрації з безмежного світу музики.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання