Новини

Турнір «Uzhhorod Open» зібрав кращих танцюристів України

Понад 800 кращих танцівників і танцівниць України приїхали на турнір із бальних танців «Uzhhorod Open». Престижні змагання після перерви у кілька років знову зібрали в обласному центрі Закарпаття шанувальників танцювального спорту.


Раніше вони мали статус міжнародних, однак цього разу учасників з-за кордону не було, натомість були представлені спортсмени та спортсменки зі всієї України.

Організатором та натхненником турніру є Олександра Мишко – очільниця Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту та клубу спортивного танцю «Грація».

У пʼятницю на паркеті спортивної арени «Карпати» (урочище «Золота гора») змагалися за перемогу у турнірі «Uzhhorod Open», а вихідними відбувся чемпіонат України з бальних танців (у різних категоріях – професіонали, дорослі, дорослі до 21 року, молодь, юніори 1, юніори 2, ювенали 1, ювенали 2, сеньори).

В урочистостях з нагоди відкриття танцювального свята взяли участь також міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і начальниця Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук.

Організаторами заходу виступили Закарпатський обласний осередок Всеукраїнської федерації танцювального спорту під егідою Всеукраїнської федерації танцю.

Ужгородська міськрада

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.