Новини

Туризмознавець розповів, що потрібно Закарпаттю, щоб сюди приїздили туристи зі всього світу

Дискусію про розвиток туристичного потенціалу Ужгорода та Закарпаття, його перспектив та викликів провів 22 червня в рамках «Майстерні міста», яка триває в Ужгороді засновник туристично-інформаційного центру «Турінформ Закарпаття» Олександр Коваль, інформують у міськраді.

Обговорили перспективи розвитку ринку туристичних послуг, як підвищити туристичну привабливість краю, окреслили, що цьому перешкоджає.

На думку Олександра Коваля, Закарпаття повинно знайти та відкрити унікальну «жилу», заради якої туристи з різних куточків світу долатимуть тисячі кілометрів, щоб побачити ту особливу цікавинку саме тут, і ніде більше у світі.

Туризмознавець вбачає перспективу розвитку туристичної привабливості нашого краю у створенні відпочинку, який даруватиме емоції, тепло, незабутні враження та яскраві спогади. Однак зауважив, що разом із привабленням іноземних туристів із найвіддаленіших країн, потрібно зробити все, аби мати можливість їх прийняти, щоб рівень сервісу і всіх атракцій був на стабільно високому рівні.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.