Туалети на словацькому кордоні з Україною працюють з подвійним навантаженням через наших туристів

Туалети на словацькому кордоні з Україною працюють з подвійним навантаженням через наших туристів

Українці, які перетинають українсько-словацький кордон через ПП «Ужгород», змушені користуватися туалетами на боці вже словацького пункту "Вишнє Нємєцке". Тому словацька вбиральня працює в режимі подвійного навантаження. Про це написав у продовженні свого посту про туалети на КПП «Ужгород» у ФБ  Андрій Крижевський, президент Центру стратегічного партнерства.

«В доповнення до вчорашнього посту щодо туалетів на КПП "Ужгород".

З дозволу керівника суміжного зі словацького боку КПП "Вишнє Нємєцке" сфотографував безкоштовний туалет загального користування для подорожуючих, які ще не пройшли паспортний і митний контроль при в'їзді в Словаччину. Це туалет для чоловіків. Також є туалети для жінок і для людей з особливими потребами.

Цим туалетом можуть користуватись всі, навіть якщо Ваш транспортний засіб ще не потрапив на територію КПП (тбто знаходиться в нейтральній зоні).

Але він не досяжний для подорожуючих, які ще знаходяться в черзі на території КПП "Ужгород", хоч і пройшли паспортний і митний контроль, тому що це порушення прикордонного режиму.

Хочу підкреслити, що в нинішніх умовах цей туалет працює в режимі подвійного навантаження. Звісно для тих, хто зможе дотерпіти.

Я не розумію, що робити людям, які в силу фізіології цього зробити не в змозі.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua вчора, на КПП "Ужгород", через який щодоби перетинаються кордони тисячі українців та іноземців немає туалетів. Люди чекають у чергах годинами і не мають елементарних зручностей. Біотуалети демонтували тиждень тому і невідомо, чи встановлять нові.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання