Цього року на Закарпатті посадять 150 тис. сіянців та саджанців

Цього року на території Закарпаття планують висадити 150 тисяч сіянців та саджанців дуба звичайного, дуба скельного, бука, ялини, ялиці, сосни дугласії, липи, горіхів, каштанів, ясена, явора, яблуні, груші, вільхи, тополі, вирощених у лісових розсадниках лісгоспу.

Нині лісове господарство закупило насіння сосни звичайної, модрини, ялиці європейської, ялини звичайної та ялини колючої.

Про це днями говорили в Ужгородському лісгоспі, де зібралися головні спеціалісти обласного управління, головні лісничі, провідні інженери та лісничі Ужгородського, Перечинського та Велико-Березнянського лісгоспів на захист проектів лісових культур.

Учасники зібрання розповіли, що в Ужгородському лісгоспі навесні проведуть лісовідновлення на площі 54,8 га, в тому числі лісові культури - 13 га. доповнення лісових культур та природного поновлення минулих років - 35 га.

В Анталовецькому, Кам’яницькому та Ужгородському лісництвах на свіжих грабових бучинах і субучинах створять букові культури за участі дуба скельного, ялини європейської, ялиці білої, ясена звичайного та клена-явора.

У Велико-Доброньському лісництві на вологих грабових дібровах посадять дубові культури, ясен вузьколистий, горіх чорний, яблуні та груші лісові, а на сирих ясеневих дібровах (до вирубки росла тополя) створять лісові культури ясена вузьколистого, тополі та вільхи чорної, - повідомили на сайті «Ужліс».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання