Цього разу на Закарпатті знову виборча кампанія, цього разу в ОТГ

Цього разу на Закарпатті знову виборча кампанія, цього разу в ОТГ

 У понеділок, 9 грудня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стануть вибори в ОТГ Закарпаття, які проходитимуть 22 грудня 2019 р.

  У жовтні 2019 року Центральна виборча комісія оголосила перші вибори у 86 об’єднаних територіальних громадах у 22 областях України. Із них 9 – на Закарпатті. Усього в області налічується 15 територіальних громад, із них 9 – новоутворені, саме в них 22 грудня відбудуться перші вибори голів селищних чи сільських рад, а також вибори депутатів до місцевих рад.

  Наскільки важливими є ці вибори для закарпатських громад, чи фіксуються порушення, як проходить виборча кампанія. На ці та інші питання дадуть відповіді експерти:

-          Ярослав Гулан, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ГМ ОПОРА у Закарпатській області;

-          Дмитро Тужанський, керівник Закарпатського обласного відділення ВГО КВУ;

-          Михайло Шелемба, політолог, к.п.н, доцент кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ.

Вибори відбудуться у шести районах Закарпаття. У Берегівському районі у Косонівській територіальній громаді, у Великоберезнянському - у Великоберезнянській селищній громаді, у Іршавському – у Довжанській, Зарічанській, Кам’янській, у Мукачівському – у Горондівській, у Свалявському – Керецківській сільська, в Ужгородському – Оноківській та Холмківській. Крім цього, у Полянській ОТГ відбудуться довибори депутатів у зв’язку з приєднанням до громади села Солочин.

Засідання проходить у рамках Інформаційного виборчого хабу -2019 Ужгородського прес-клубу.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання