Новини

Центральну ялинку Ужгорода прикрасили іграшками ручної роботи

Сьогодні центральну ялинку Ужгорода, що на площі Театральній, прикрасили іграшками ручної роботи, а також підбили підсумки конкурсу серед школярів міста на найкращу ялинкову іграшку. Виготовляли прикраси для ялинки учні ужгородських шкіл та НВК разом з батьками та вчителями.

«Управлінням освіти було оголошено конкурс ікебани та новорічної іграшки до новорічно-різдвяних свят. Всі закарпатські навчальні заклади – всього їх є 51 – це і школи, і навчально-виховні комплекси взяли участь у конкурсі. Загальна кількість іграшок та ікебан – 130. Сьогодні наша конкурсна комісія відібрала найкращі роботи, які будуть висіти на ужгородській ялинці», – розповідає відповідальна за конкурс, спеціаліст міського управління освіти Наталія Шляхта.

Серед робіт школярів цього року багато сніговичків, новорічних ялинок, Дідів Морозів, змій – символів 2013 року, виготовлені з підсобних матеріалів (пластмасових ложок, стаканчиків), з пап'є-маше, ляльок-мотанок. Вони трохи простіші за іграшки, які перемогли, але також заслуговують на увагу і, щоб висіли на ялинці.

Отже, у номінації «Новорічна іграшка» перше місце зайняли НВК «Престиж» із символом року «Змія», друге місце – колективна робота «Слоненятко» та «Калина» НВК «Дивосвіт», третє місце – «Новорічний ангел» НВК «Ялинка».

А у номінації «Новорічна ікебана» перше місце за «Ластовічка» ДНЗ №21, другі – «Новорічна ікебана» ЗОШ №8, третіми – «Європейська ялинка» ЗОШ №1 (початкова школа).

Фото виробів ТУТ.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.