Тріо підприємців намагалося монополізувати харчування шкіл в Хусті

Закарпатське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало підприємців Іршавського та Хустського районів за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.


Як показало розслідування, фізичні особи-підприємці – Шестак П.П., Магурський Д.Д. узгодили свої пропозиції під час участі у трьох процедурах відкритих торгів щодо закупівлі різних видів продуктів харчування (м’ясної та рибної продукції), які проводилися Управлінням освіти, молоді і спорту Хустської районної державної адміністрації у 2013 році.

Аналізом тендерної документації встановлено, що учасники торгів діяли не самостійно, а узгоджували свої дії, що призвело до усунення конкуренції під час визначення переможця процедур закупівлі. Документи готувалися таким чином, аби забезпечити перемогу ФОП Шестак П.П. та ФОП Довганич В.В.

Такі дії є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим статтею 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Крім того, у ході розслідування були доведені родинні зв’язки між ФОП Шестак П.П. та ФОП Магурський Д.Д., що свідчить про пов’язаність осіб у розумінні статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

При визначенні розмірів штрафних санкцій враховано, що підприємці визнали вчинення порушення, - пише прес-служба Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання