Новини

Тренування навичок спілкування у книзі бізнес-тренера Джеймса Борга: «Мистецтво говорити Таємниці ефективного спілкування»

Тренування навичок спілкування у книзі бізнес-тренера Джеймса Борга ✔️ Поради, які покращують життя та розвивають навички ☝ Причини, чому варто прочитати книгу Джеймса Борга👈

Тренуємо свої софт скіли: «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування»

Красномовство по праву може вважатись одним із видів мистецтва. Тож вправно володіючи словом, можна підкорювати думки й серця людей. Не всім це, звісно, під силу. Навичка красиво вести бесіду та говорити так, аби юрба слідувала за оратором, притаманна не кожному.

Джеймс Борг — відомий бізнес-тренер. Здатен не лише прокачати софт скіли, але й надати впевненості в собі. Його книга «Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування» є в наявності на найбільшій книжковій платформі Yakaboo (офіс якогї є в Києві).

Тренування навичок спілкування у книзі бізнес-тренера Джеймса Борга

Джеймс Борг

Щодня ми мусимо комунікувати з великою кількістю людей. Спілкування, наживо чи онлайн становить величезну частину нашого життя. У книжці автор звертає увагу на ті аспекти, які заважають нам розкрити себе як особистість, та стають перепоною у вправному веденні розмови.

У роботі бізнес-тренера дається сильна мотивація по тому, як досягати цілі та впевнено триматись у будь-якій ситуації. Прочитавши її, можна отримати влучні рекомендації та поради про те, як висловлюватись коректно.

Поради, які покращують життя та розвивають навички

Праця Джеймса Борга належить до тих книг, завдяки яким легше адаптуєшся у соціумі. Що ж можна отримати для себе, пізнавши мистецтво спілкування:

  • оновлений спосіб мислення, який більше не затискає вас в певні рамки; 
  • цікавіше та насиченіше життя;
  • впевненість у собі незалежно від події та ситуації;
  • особистісний ріст;
  • мотивацію йти до цілі;
  • покращення ваших розмовних навичок.

Практика спілкування, якої навчає автор книги, впливає на зростання софт скилов, що відповідають за вміння вживатися з іншими людьми.

Причини, чому варто прочитати

Думки, що автор намагається донести до читача, ілюстровані чудовими прикладами. Вони досить дієві в реалізації. Праця орієнтована на тих, хто хоче стати володарем власної долі. Цей примірник може стати тією подією, яка змінить ваше життя. Читайте та розвивайтесь!

yakaboo

Для успішного оформлення замовлення потрібно зателефонувати 0(800)-600-505 або звернутись за адресою у Києві, на Хрещатику, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.