#Trashtag: в Ужгороді долучилися до популярного екологічного челенджу

#Trashtag: в Ужгороді долучилися до популярного екологічного челенджу

Сьогодні, 14 березня, небайдужі ужгородці долучилися до популярного екологічного челенджу #Trashtag і взялися прибирати сміття на набережній річки Уж.

Акцію ініціював ужгородець Федір Смірнов. До сьогоднішнього прибирання долучилося небагато учасників, однак, такі «трешові» прибирання будуть проводитися і надалі, тому організатор впевнений, що у подальшому доєднається більше небайдужих.

Сьогодні волонтери прибрали від сміття сходи, що ведуть від філармонії до берега річки, а також саму територію від пішохідного до транспортного мосту (у напрямку Спартака).  Найближчим часом планують провести акцію і на інших локаціях міста.

Trashtag Challenge – поулярний челендж у соцмережах, ідея – люди прибирають міські простори, пляжі, навіть узбіччя доріг і публікують фото у соціальних мережах, закликаючи долучитися до акції інших.

Зображення користувача Дзвінка.

Люди, які люблять свій дім по-перше не смітять в ньому, а по-друге підтримують чистоту прибиранням. Наше місто теж заслуговує на повагу, тому кожному варто долучатися до всіх подібних заходів! :)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання