Новини

Товариство угорської культури Закарпаття оприлюднило заяву за підсумками 23- го Саміту Україна- ЄС

Громадська організація “Товариство угорської культури Закарпаття” оприлюднила заяву, в якій підтримує включення до спільної заяви за підсумками 23-го Саміту Україна – Європейський Союз пункту про забезпечення прав національних меншин України.

 

«Громадська організація “Товариство угорської культури Закарпаття” вважає за прогрес включення до спільної заяви за підсумками 23-го Саміту Україна – Європейський Союз пункту про забезпечення прав національних меншин України. Згідно з 17-м пунктом заяви Україна та ЄС підтвердили свою готовність повністю поважати права осіб, що належать до національних меншин, як це передбачено конвенціями ООН і Ради Європи та відповідними протоколами. У цьому зв’язку Україна продовжуватиме консультуватися і співпрацювати з Венеційською комісією та продовжуватиме поточний змістовний діалог з представниками осіб, що належать до національних меншин, у тому числі щодо пов’язаного з цим питанням законодавства.

З цього приводу висловлюємо сподівання, що положення документу, який був прийнятий 12-го жовтня 2021 року, не залишаться тільки на папері, а будуть втілені в життя», -- йдеться у заяві.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.