Новини

ТОП-5 порад для заробітку на спортивних ставках

Останнім часом досить ефективним способом додаткового заробітку стали ставки на спортивні події. А якщо беттер ще й запальний фанат того чи іншого виду спорту – це, безперечно, дозволить поєднувати приємне з корисним.

Проте ставки на спорт https://pm.by/ потребують правильного та добре обдуманого підходу. Тільки так можна розраховувати на успіх. А тому ми підготували для вас п’ять корисних порад, котрі, маємо надію, допоможуть вам досягти наміченого.

Розглядайте беттінг як серйозне заняття, а не хобі 

Роблячи ставки в букмекерських конторах, людина, перш за все, має на меті отримати з того зиск. Тому до беттінгу потрібно ставитись як до роботи, а не розважальній грі. Саме тому ставки на спорт вимагають глибокого аналізу, детального вивчення, вміння зважувати всі «за» і «проти». Насправді, це досить важка та об’ємна робота, котра не терпить емоцій та азарту.

Співпрацюйте виключно з авторитетними БК 

З широкого різноманіття букмекерських контор важливо обрати надійного букмекера, щоб, так би мовити, мінімізувати ризики. А тому ретельно вивчайте БК, читайте відгуки інших бестерів і обов’язково пересвідчіться, що обраний букмекер працює на легальних умовах, тобто має ліцензію. Крім того, зверніть увагу на такі важливі параметри, як:

  • Величину коефіцієнта;
  • Лінію ставок;
  • Зручність користування сайтом;
  • Швидкість виведення коштів та ін.

Забудьте про ставки на улюблену команду

Часто бестери, а особливо початківці, роблять ставки на ті команди, за які активно вболівають. Це, певна річ, хибний шлях, адже існує величезний ризик залишитися ні з чим. Беттінг, перш за все, це аналіз і вивчення, а також виокремлення явного фаворита гри, на котрого і варто зробити ставку.

Умійте вчасно казати собі «Стоп» 

Бувають моменти, коли кожна ставка є успішною, а буває зовсім навпаки. У такому випадку слід виробити вміння вчасно казати собі «Стоп!», а не керуватись принципом «Наступна ставка вже точно дасть результат». Це потрібно для того, аби, по-перше, стабілізувати емоційний фон, а по-друге, більш об’єктивно проаналізувати наступну гру, і вже тоді робити ставку.

Аналізуйте, вивчайте

Беттінг – це аналітика, аналіз і постійне вивчення не тільки гри, але й команд та її учасників. А тому важливо багато читати, особливо тематичні статті, думки аналітиків та експертів, огляди прийдешніх ігор, а також вивчення статистичних показників команд та окремо взятих гравців. Пам’ятайте, володіючи вичерпною інформацією, Вам буде значно легше спрогнозувати результат, а відтак зробити успішну ставку, котра принесе Вам бажаний успіх.

Раніше Zaholovok.com.ua писав про Дистанційне Привітання Родичів за Допомогою Квіткових Букетів

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.