Новини

ТОП-10 найгірших подарунків коханій до Дня Валентина

У передчутті романтичного Дня святого Валентна Zaholovok.com.ua не раз натрапляв на численні пропозиції банальних подарунків у соцмережах. 

Саме тому ми вирішили опитати жінок та чоловіків щодо того, чого б вони взагалі не хотіли отримати на це свято.

Одразу зізнаємося: нічого з чоловіками не вийшло. Вони або не хотіли відповідати, або якось дивно віджартовувалися, або взагалі казали, що ніколи нічого не отримували.

“Так от, я вважаю що подарунки на день Валентина дарувати не обов'язково; щоб дарувати подарунки коханій людині не треба мати привід”, - це найбільш мила і змістовна відповідь, яку вдалося видобути нашим журналісткам.

А тому наведений далі список буде результатом опитування саме жінок. Гадати за чоловіків ми собі не дозволили.

Що цікаво, дуже часто відповіді були прямо-таки радикальними, тож над подарунком для своєї половинки варто подумати серйозно. Може, вона саме із тих категоричних дівчат...

Отож, пропонуємо вашій увазі “ТОП-10 найгірших подарунків коханій до Дня Валентина”. Спершу може здатися, що дівчата аж дуже перебірливі і , о Боже, це ж майже всі можливі варіанти, але не так все страшно. Ми запропонуємо також і можливі виходи із ситуації.

10. Вечеря при свічках.

Цей подарунок насправді дехто назвав гарною альтернативною банальним валентинкам. Але, з іншого боку, досить складно зробити все красиво, як на фото. Брудна підлога і пелюстки зі свічками - таке часто можна побачити у мемах “очікування-реальність”. Тому краще у цій ситуації просто самому приготувати вечерю, але з’їсти її на кухні. Ну або перед комп'ютером, лише без зайвого пафосу.

9. Кухонне приладдя.

Не хочуть отримувати дівчата кухонний посуд чи техніку. Ми твердо переконані, що хтось може бути і радий такому подарунку, але молоді дівчата, особливо, вважають його непідходящим. Врешті, на романтичне свято не варто робити з подруги домогосподарку, інакше саме її ви і отримаєте.

8. Білизна.

Частина дівчат вважає, що це просто моветон. “Хай купує просто так, якщо хоче, аби одягнула”, - переконують дівчата. Сюди ж можна віднести і одяг. Його слід купляти дуже обережно, знаючи смаки дівчини або якщо ви давно разом. Бо деякі опитані можуть сприйняти такий подарунок і негативно, або, як мінімум, холодно і нейтрально.

7. Подарунковий сертифікат.

Краще грошима. Здавалося б такий принцип досить логічний і у наступнумо пункті ми побачимо практичність багатьох жінок, але ні. Все ще частина опитаних вважає такий подарунок “відчепним”, без фантазії і уваги до якихось особливих інтересів жінки. Підійде він хіба якщо ви добре знаєте спортзал, наприклад, куди ходить кохана, або перукарню. Втім, навіть за цих умов він може бути невчасним. (Ми розуміємо, що все це дуже складно, але скільки жінок, стільки й думок).

6. Бездумний сувенір. 

Нефункціональні статуетки дівчата вважають чимось, на кшталт, шкарпеток чи гелю для гоління. Особливо їм би не хотілося отримати статуетки у вигляді серця чи голубів. Це всі пережили за часів школи/університету. А от фігурка, котра водночас підставка під каблучки чи гарна скринька сприйнялася би значно краще.

5. Солодощі. 

Дуже погана ідея для подарунку, якщо вона худне чи намагається тримати себе у формі. А деякі дівчата відмічають іще, що коханий умудряється з’їсти більшу частину подарунку. Втім, так вважають не всі, бо серед жінок таки багато любительок солодкого. Раді вони, звісно, будуть, але варіант подарунку справді не найвигадливіший. А от як доповнення до основного подарунку цукерки виглядають цілком добре.

4. Проста валентинка.

Не треба дарувати дівчатам листівку з сердечками, будь-то валентинка чи просто листівка, особливо якщо вона ще й не підписана. А от власноруч зроблена валентинка була б гарним подарунком. Наприклад, вирізана з картону, фанери і зі щирими словами, нехай і декількома. Готові тексти із Інтернету жінки не схвалюють.

3. Плюшевий ведмідь або серце. 

Цей подарунок мало хто прокоментував додатково. “Просто банальщина”, - переконані дівчата. Але вітрини та оголошення переповнені цими метровими пухнастиками, а супермаркети завалені червоними “пОами”... Якщо вже так хочеться плюшу, краще придбати Чебурашку а то й живого собаку. Але у останньому випадку добре подумайте, аби маленький чи маленька потім не опинилися на вулиці...

2. Квіти. 

Дуже специфічний подарунок, як виявилося.

Особливо дівчатам можуть не сподобатися червоні троянди, які вже давно стали банальним подарунком, чи орхідеї, які продають навіть у супермаркетах. Куди більш цікаво було б роздобути букет її улюблених ромашок, наприклад. Або замовити овочевий букет.

Дівчата відмічають, що квіти швидко в’януть, тому рослина у горщику була б кращим варіантом цього подарунку.

Особливо обережно слід ставитися до однієї троянди. З одного боку, є дівчата, які за такий подарунок ладні свого коханого до стінки голками тої квітки пригвоздити. А з іншого, є такі, які надають перевагу одній гарній квітці перед посереднім букетом. Туту вже мусите звертати увагу на смаки вашої обраниці.

1. Косметика та парфуми. 

Гель для бриття=гель для душу. За оригінальністю, звісно. До того ж не всі дівчата люблять саме цей засіб використовувати, а надають перевагу звичайному милу. Вся ванна у косметичних пляшечках пораз лише стереотип...

Парфумам дівчата теж не надто раді. Коханий або не вгадує з ароматом, або купує дешеву підробку... Тому, кажуть, краще з парфумами або не бавитися взагалі, або купляти вже дорогі й оригінальні.

Так само і косметику жінки купляти не радять, хіба тільки хлопець знає, що конкретно потрібно його обраниці.

Серед сумнівних подарунків також гаджети, з якими легко прогадати, презенти із еротичним характером. Вкрай нераді дівчата жартам про те, що “ви — найкращий подарунок”. Якщо на те пішло, то ви наче вже її чоловік/бойфренд/коханий. “Найбанальніше - пусті слова “, - переконують опитані.

Наостанок хотіли би заспокоїти рознервованих перебірливістю дам кавалерів. Не всі такі. Частина дівчат радіє будь-якому подарунку, частині “згодиться всяка дребедень:і іграшки, і солодощі, і просто квіти”. Частині подарунок не сподобається, але дівчина чемно промовчить і подякує. Але всі зізнаються: подарунки слід робити не лише на День Валентина, але і просто так. Тоді й не буде такої прискіпливості до офіційних дат.

Zaholovok.com.ua

Інфографіку підготовано у рамках проекту Ужгородського прес-клубу за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.