"Тиждень угорських страв на Закарпатті" об'єднає кондитерів, рестораторів і власників садиб

Про це повідомив під час прес-конференції  Андрій Мештер, заступник голови Закарпатської угорської туристичної ради, сільський голова села Геча Берегівського району. 

За його словами, туристична рада була створена для представлення інтересів угорської нацменшини, яка займається розвитком туризму у нашій області. Окрім того представники Закарпатської угорської туристичної ради поїдуть до Будапешту, де представлять можливості Закарпаття і будуть запрошувати сюди туристів. 

Одним із перших заходів, які просуває Рада, буде "Тиждень угорських страв на Закарпатті", який цьогоріч відбудеться уже вп'яте.  Ця ідея з'явилася на основі закордонної акції "Жирний четвер", коли діють 50% знижки на всі страви. На Закарпатті день вирішили трансформувати у тиждень, аби залучити до акції більшу кількість туристів. Різниця у тому, що у всі дні акції, окрім четверга, діють 25% знижки на угорські страви, а у сам "жирний четвер"  - всі 50%. 

Після ресторанів до акції долучилися винні погреби, сільські садиби, кондитерські заклади та ряд інших.Всі вони і цього року будуть брати участь в акції "Тиждень угорських страв на Закарпатті". Заяви від закладів, які бажають взяти участь в акції, приймаються до 15 лютого. 

Акція, до слова, спеціально проводиться у так званий "низький" сезон, коли туристів мало. Отож, розрахована вона, перш за все, на місцеве населення. До того ж для учасників акції за чеками проводять лотерею із різними цінними призами. 

 Акція на Закарпатті відбудеться у період з 27 лютого по  5 березня. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...