Новини

Тимошенко повертається до нормального режиму харчування

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, яка проходить лікування в ЦКЛ №5 у Харкові, вийшла з голодування і повертається до нормального харчування.

"Паралельно з виведенням із голодування йде лікування основного захворювання. Все нормально - в повній відповідності з рекомендаціями німецьких лікарів", - заявив головлікар лікарні Укрзалізниці Михайло Афанасьєв, пише Комсомольская правда.

Варто зазначити, що повернутися до нормального способу життя хвору вмовили німецькі лікарі. У перші дні виходу з голодування засуджена пила соки, потім почала потихеньку їсти легку їжу. В цілому, вихід після голодування тривав 18 днів, з сьогоднішнього дня ув’язнена повинна харчуватися в звичайному режимі.

Кореспондент

Автор: admin
Новини інших ЗМІ