Тетяна Літераті розповіла читачам про свій «Втрачений Ужгород»

Тетяна Літераті розповіла читачам про свій «Втрачений Ужгород»

Сьогодні, 4 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», в рамках щорічної акції «Письменник за прилавком» Тетяна Літераті роздавала автографи та ділилася з читачами думками щодо своєї книги.

Минулого року в цей же час Тетяна Літераті презентувала свою першу книгу «Втрачений Ужгород», цього ж року вийшла друга її частина.  «Все почалося із серії статей про Ужгород. Потім вийшла одна книга, цього року – друга, присвячена до річниці ужгородського «Ротарі-клубу»», –  розповідає Тетяна.

За словами авторки, найчастіше її запитують, як вона шукає інформацію для своїх статей про Ужгород: «Багато працюю в архівах, а зараз, коли вже багато людей знають про цю серію матеріалів і про книжку, буває, що люди самі мене знаходять, щоби поділитися якоюсь історією, або радять знайомих, яким є що розказати. Минулого року, наприклад, під час акції «Письменник за прилавком» якраз і познайомилася із кількома своїми майбутніми героями», – ділиться Тетяна Літераті.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання